תפריט נגישות

תמלול

מהיום משווים מחירים של תמלול בקלות ובנוחות.
ממלאים את הטופס הקצר או מתקשרים 24 שעות ביממה ל-050-830-8400 כדי להשוות בין עסקים מומלצים בתחום.

מה זה תמלול?


הוצאת מלל מתוך והעברתו לכתב מתוך מקור קול כלשהו.
אם חיפשתם תמלול כנראה שאתם כאן בגלל אחת מכמה סיבות:
 
 • תמלול משפטי - נדרשתם על ידי בית משפט או עורך הדין שלכם להגיש תמליל שיחות או תמליל שיחה לבית משפט שיהווה כראיה בתיק
 • תמלול ראיונות ותמלול לסטודנטים - אתם סטודנטים שמקליטים את ההרצאות שלכם או ראיונות לצורך מחקרים שלכם ואתם צריכים להפוך את ההקלטות למלל
 • תמלול ישיבות ודיונים - אתם חברה אשר מקליטה ישיבות ודיונים אשר צריכים לעבור להיות מודפסים בפרוטוקול דיון
אם אתם כאן בגלל אחת משלושת הסיבות הללו אז הגעתם למקום הנכון. שירותי תמלול מיועדים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, כל אחד לצורך שלו אך בכל מקרה גם תמלול עסקי וגם תמלול פרטי מתבצע על ידי אותה חברה, חברת תמלול.
 
לפניכם מידע וטיפים על כל אחד מנושאי התמלול:
 

תמלול משפטי

רבים מתבלבלים בין אותה קצרנית שיושבת בבית משפט ומתמללת את מהלך המשפט לצורך פרוטוקול אך במקרה שלנו תמלול משפטי מדבר על הצורך של התובע או הנתבע להציג תמלול לבית משפט של הקלטות שבוצעו בידיעה או ללא ידיעת הצד השני.
 

איך מתבצע תהליך תמלול הקלטה לבית המשפט?

 • בדקו שההקלטה תקינה, רשמו לכם את אורכה, מספר המשתתפים בה והעריכו את האיכות שלה (מצוינת / בינונית / גרועה).
 • בצעו השוואת מחירים בין מספר חברות תמלול וקבלו מהן הצעות מחיר לפי נתוני ההקלטה. וודאו שאתם משווים בין הצעות זהות מכיוון שחברות מסוימות מתמחרות את ההקלטה לפי מחיר לעמוד מודפס וחלק מתמחרות את ההקלטה לפי אורך ההקלטה.
 • לאחר שביצעתם השוואת מחירים בחרו את החברה שמצאה חן בעינכם ושלחו לה את ההקלטה (לרוב במייל, חברות מסוימות תומכות בשליחת ההקלטה באמצעות תוכנת WhatsApp). אפשרות פחות נוחה היא להגיע פיזית למשרד התמלול ולתת להם את ההקלטה.
 • ברגע זה מתחילה חברת התמלול לעבוד. תמלול הקלטות לבית משפט לוקח בדרך כלל 1-3 ימי עסקים ואם מדובר בתמלול דחוף לרוב תוכלו בתוספת תשלום לזרז את תהליך התמלול.
 • לאחר התמלול ישלח אליכם במייל תמליל הטקסט כדי שתוכלו לעבור עליו במידה ויש לכם שינויים, תיקונים או הערות.
 • לאחר התיקונים ואישור התמלול ישלח אליכם התמלול הסופי יחד עם תצהיר בשמה של חברת התמלול אותו תצרפו עם התמליל לבית המשפט. תצהיר זה מצהיר שתמלול ההקלטה בוצע על ידי חברת תמלול מקצועית והתמלול משקף ב-100% את אשר נאמר בהקלטה.
 
בישראל אסור לבצע הקלטות סתר, הקלטות סתר הן הקלטות שאיש מבין המוקלטים לא יודע על הקלטת השיחה.
לכן ההקלטות היחידות שיכולות להגיע לבית המשפט כראיה הן הקלטות שבהן המקליט הוא חלק מהשיחה. כל תמליל אחר אינו יכול להוות ראיה ואף נחשב כעבירה על החוק.
 

טיפים להקלטת שיחה

 • בצעו בדיקה לפני תחילת השיחה עם משתתף אחר וודאו ששומעים טוב
 • המלצה – במידה ולא מדובר בהקלטת שיחה אלא הקלטת פגישה, השתמשו ב-2 מכשירי הקלטה למקרה שתהיה תקלה באחד מהם
 • בצעו את ההקלטה בפורמטים מוכרים כגון MP3
 • הקלטה שבה לא ברור מי הוא המוקלט יכולה להיפסל לכן וודאו שהמוקלט מזדהה או שברור במי מדובר
 • אל תבצעו שינויים בהקלטה, הקלטה קבילה בבית משפט היא הקלטה מלאה מתחילתה ועד סופה. גם אם יש רווחים משמעותיים בשיחה, חברת התמלול צריכה להיות זאת שתתעד זאת בתמלול ולכם אסור לחתוך את ההקלטה ל-2 הקלטות
 • בסיום ההקלטה גבו אותה (תוכלו לשלוח אותה לעצמכם במייל)
 • במידה ומדובר בהקלטה רבת משתתפים רשמו לכם את שמות המשתתפים ואת סדר הופעתם לראשונה בהקלטה
 
זכרו, איכות נמוכה או צליל חלש של הקלטה יכול גם לייקר לכם את עלות התמלול (חברות תמלול מסוימות מציעות שירות של סינון רעשים מהקלטה בתוספת תשלום) וגם יכול להביא למצב שבו חברת התמלול לא תוכל לתמלל את ההקלטה כלל.
 
בונסף, למרות התמלול והתצהיר, בתי המשפט דורשים לצרף גם את ההקלטה עצמה כך שתצטרכו לצרף באמצעות מדיה דיגיטלית כגון תקליטור את ההקלטה יחד עם החומר לבית המשפט.
 

תמלול ראיונות ותמלול לסטודנטים

 
סטודנטים משקיעים את רוב זמנם בלימוד, קריאה, כתיבה ומחקר ולכן זמנם לעיתים מוגבל מאוד.
על כן ישנם סטודנטים רבים אשר מבצעים הקלטות של השיעורים בהם הם נוכחים ולאחר מכן שומעים את ההקלטה לצורך המשך לימוד או להכנת עבודות.
בשלב מסוים מגיע הרגע שבו צריך להפוך את ההקלטה למלל, עבודה לא מסובכת לכאורה אך גוזלת זמן יקר מהסטודנט שגם ככה זמנו יקר לו.
 
כאן נכנסת לתמונה חברת תמלול אשר תדע להמיר את תוכן השיעורים למלל, בין אם מדובר בשיעור או ראיון ארוך שהקלטתם. בזמן שאתם ממשיכים בעבודתכם, חברת התמלול תתמלל עבורכם את השיעורים ותעביר לכם אותם לטקסט מודפס.
 
שימו לב, במידה והשיעורים שלכם הם שיעורים אקדמיים בשפה מקצועית כגון מתמטיקה, רפואה, אנגלית וכו' תצטרכו למצוא חברת תמלול שיש לה מתמללים שמכיר את המושגים המקצועיים הללו.
 
כמו סטודנטים כך גם מאמנים, יועצים ורופאים לעיתים צריכים תמלול הקלטות בין אם מדובר בהקלטות של רשמים שהם ביצעו במכשיר הקלטה אישי או אם מדובר בראיונות שלהם מול מטופלים או מרואיינים אחרים.
 
כאמור תמלול היא עבודה שגוזלת זמן ולכן אותם בעלי מקצוע מעדיפים שבזמן שהם ממשיכים בעבודתם, חברת התמלול תבצע את התמלול.
 

טיפים להקלטת שיעורים וראיונות:

 • בצעו בדיקת הקלטה לפני ההקלטה החשובה
 • וודאו שיש לכם סוללה במכשיר ההקלטה או במחשב – לעיתים סיום באופן מפתיע של הסוללה ימחק את ההקלטה כולה
 • במקרה של הקלטת הרצאות, השתדלו לשבת קרוב אל המרצה כדי להקליט אותו בצורה מיטבית
 • אם אתם מקליטים מרואיין, ספרו לו שהראיון מוקלט בתחילת הראיון אך השתדלו לשים את מכשיר ההקלטה בצד כדי שלא יהיה מקור להסחת דעת במהלך הראיון
 

תמלול ישיבות ודיונים

 
בחברות גדולות בהם מתקיימות באופן קבוע ישיבות ודיונים בדירקטוריון או ישיבות הנהלה בחברה או אפילו ראיונות עבודה, שימועים ועוד ישנו צורך ולפעמים אף חובה להוציא פרוטוקול ישיבה בסוף הישיבה.
 
יש חברות שמעדיפות שפקיד או פקידה ישבו במהלך הישיבה ויתעדו אותה בראשי פרקים ויפיקו מסמך סיכום בסוף הישיבה אך יש ישיבות ודיונים קריטיים בהם כל מילה חשובה ועל כן יש לתמלל אותן מילה במילה.
 

לתמלול ישיבות יש שתי פתרונות עיקריים:

 • תמלול מהקלטה – הקלטת הישיבה מבוצעת על ידי החברה עצמה ובסוף הישיבה ההקלטה מועברת לחברת התמלול לתמלול הקלטה רגיל.
 • תמלול בזמן אמת - מתמלל שמגיע לישיבה עצמה ומתמלל אותה תוך כדי התרחשותה. כמובן שמתמלל מהיר ככל שיהיה לא יכול לתמלל ישיבה רבת משתתפים מבלי לעקב את המשתתפים בה ולכן מלבד התמלול בזמן אמת הוא מקליט את הישיבה כדי לסיים את תמלול הישיבה מאוחר יותר במעבדת התמלול. שימו לב שלא כל החברות מספקות שירותי הקלטה ותמלול שכן לפעמים מדובר בפרילנסרים שמבצעים תמלול מהבית ולא כל אחד מתורגל בלשלוח מתמלל או מתמללת להקליט ולתמלל ישיבה.
 

טיפים להקלטת שיעורים וראיונות:

 • במידה ואתם רוצים מתמלל שיגיע אליכם התחילו בחיפוש החברות מוקדם ככל האפשר בכדי לשריין מתמלל שיגיע אליכם
 • בתמלול שמתמלל מגיע אליכם יש לקבוע איתו כחצי שעה לפני תחילת הישיבה להכנת הציוד הטכני
 • חשוב במקרה של הקלטת ישיבות להשתמש בלפחות 2 מכשירי הקלטה
 • קחו בחשבון שבזמן שמחיר תמלול הקלטה הוא לפי עמוד מודפס או לפי דקת הקלטה, לתמלול אונליין מתווספת עלות של שעת הקלטה או חלק ממנה
 
לסיכום
תמלול היא עבודה לא מסובכת אך בהרבה מקרים ישנה חשיבות רבה למקצועיותו של המתמלל, לאפשרות שלו לתת תצהיר לבית המשפט ולזמן שהוא יחסוך למקליט ההקלטה.
לכן אם יש לכם הקלטה חשובה שאתם צריכים תמלול מקצועי ואמין אתם מוזמנים לפנות לקבלת הצעת מחיר לתמלול ההקלטה שלכם בנוסף הכנו עבורכם מחירון שירותי תמלול שייתן לכם מושג על העלויות.
 

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר

או התקשרו 24 שעות ביממה 050-830-8400

התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8400 לקבלת הצעות מחיר
סגור

השוואת מחירי תמלול