תפריט נגישות

קוסמים

מהיום משווים מחירים של קוסמים בקלות ובנוחות.
ממלאים את הטופס הקצר או מתקשרים 24 שעות ביממה ל-050-830-8400 כדי להשוות בין קוסמים מומלצים באיזורכם.

השוואת מחירי קוסמים


קוסמים הם אנשים המאומנים בשיטות לאחיזת עיניים ויצירת אשליות שונית אשר ילהיבו קהלים בכול הגילאים, מקצוע הקוסמות (קוסמים כמאחזי עיניים לא מכשפים) קיים כבר מאות שנים, בעבר היו אנשים אלו מופעים ברחובות מול קהל העוברים ושבים, אלו שהצליחו עברו להופיע באולמות מול קהל גדול יותר. קוסמים ליום הולדת היא תופעה חדשה יחסית שהתחילה לפני עשרות שנים. 
 

קוסמים - משתכללים עם השנים

מקצוע הקוסמים התפתח מאוד בשנים האחרונות, לא עוד תעלולי קלפים זולים, מטבע מאחורי האוזן,מטפחת נעלמת או שפן מהכובע. קוסמים משתמשים בזריזות ידיים אך גם במכשירים מיוחדים אשר יוצרים את אשליית הקסמים, עם השנים משתכללים הקוסמים ממציאים ורוכשים קסמים חדשים ומפתיעים. 
קוסם ליום הולדת יוכל להעסיק את הילדים הקטנים למשך כול מסיבת יום ההולדת וישאיר לכם ההורים זמן, לנוח או לטפל בשאר הדברים (כיבוד, הפתעות וכו').
 

קוסמים - לא רק קסמים

קוסמים ליום הולדת לא מבצעים רק מופעי קסם ואחיזת עיניים קוסמים כיום משלבים במופע אלמנטים נוספים כגון: מופע להטוטנות (הליכה כל קביים, ג'אגלינג), מופע חשמל ומופעי אש.
מופעים אלו יתאימו לא רק לילדים, מופע קוסמים למבוגרים המשלב אש, חשמל ועוד להטוטים עוצרי נשימה יכול לבדר קהל בכול הגילאים.
לאחרונה אפשר לראות כי התחום הזה של מופעי קוסמות למבוגרים התפתח, ציבור זה נזנח זמן רב כי לאמני הקסם לא היה את מה שדרוש בשביל לרגש אותם (הם ראו הכול בילדותם). בימים אלו ניתן למצוא הרבה מופעים של קוסמים למבוגרים אשר משלבים בהופעותיהם סטנד אפ, מופעי על טבעי, טכסיסי קלפים ומופעי קלוז אפ (מופע אחד על אחד עם הקהל). 
יש הרבה קוסמים שברשותם אתר ברשת שדרכו אפשר לראות המופע שלהם ומה הוא כולל, גלריות תמונות, סרטוני וידאו של המופעים ועוד. תוכלו לבחור את הקוסמים המתאימים, לאחר מכן תוכלו לבצע השוואת מחירים.

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר

או התקשרו 24 שעות ביממה 050-830-8400

התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8400 לקבלת הצעות מחיר