תפריט נגישות

אימון משפחתי

מהיום משווים מחירים של אימון משפחתי בקלות ובנוחות.
ממלאים את הטופס הקצר או מתקשרים 24 שעות ביממה ל-050-830-8400 כדי להשוות בין מאמנים מובילים בתחום.

השוואת מחירים לאימון משפחתי


המשפחה עבור רובנו היא ערך עליון, זהו המקום שאנו רוצים להרגיש בו הכי נוח, להיות אנו עצמנו בלי מסכות. לא פעם הילדים גדלים ולמעשה מנהלים אורך חייהם בנפרד, החדר שלהם כולל מחשב וטלוויזיה והאינטראקציה עם ההורים והאחים הופכת למינימאלית. אימון משפחתי מטרתו לסייע להורים הנתקלים במכשולים המקשה עליהם להתמודד עם הילדים, מרדנות או עקשנות של ילד, שיקום הסמכות של ההורים, משבר ביחסים בין ההורים המשפיע על הילדים וכדומה. אימון משפחתי מטרתו להעניק לנו את הכלים ליצור את האווירה במשפחה, ליצור יחסים טובים יותר בין ההורים לילדים ובין הילדים לעצמם. אימון משפחתי מסייע ללכידות המשפחה ולהעצמה.
 

מהו אימון משפחתי

אימון משפחתי עוסק בלקחת אחריות על האני במשפחה, ההשפעה של התנהגות ההורה על הילד וההפך, הצבת גבולות, קבלת אחריות על מעשים ועוד. אימון משפחתי משמעו פעמים רבות שינוי דפוסי החשיבה וההתנהגות בבית. לא פעם הורים מחליטים להציב חוקים בבית או גבולות ובתחילה הם מקפידים ובמשך הזמן העיפות והשחיקה גורמת להם להקפיד פחות עד שהחוק הופך בגדר המלצה בלבד ואינו מיושם. אימון משפחתי משמעו שכל המשפחה מתגייסת למען השינוי ולקיחת האחריות היא גם על הילדים ולא רק על ההורים.

למי מתאים אימון משפחתי?

אימון משפחתי מתאים לכל הגדרה של משפחה, המעוניינים לשנות את ההתנהלות והתקשורת בבית, או לאנשים החווים משבר במשפחה, כגון קושי כלכלי וכדומה. אימון משפחתי מתאים גם להורים בתחילת דרכם, המעוניינים לבנות קשר עם הילדים וליצור את תקשורת נכונה עם הילדים הקטנים.

אימון משפחתי מטרות והשגת היעדים

אימון משפחתי מתחיל עם הגדרת המטרות, הגדרת המטרות של כל אחד מבני המשפחה, הגדרת המטרות עוזרת בראש ובראשונה להוביל את האימון לנקודת התקדמות המוסכמת על כולם ועל מנת ליצור את הדיאלוג בין בני המשפחה לראות מה מפריע לכל אחד וכיצד היה רוצה לראות את המשפחה בעתיד. כמו כן, הגדרת המטרות עוזרת לבנות את התמונה המשפחתית הרצויה לבני המשפחה ומאגדת אותם תחת חזון אחד. לאחר הגדרת המטרות המאמן יאבחן מהו המצוי מול הרצוי וכיצד ניתן ליצור את הדרך לשינוי הגורם לחוסר איזון בבית וכיצד ניתן להגיע לאיזון.

אימון משפחתי לכל משפחה

אימון משפחתי מחייב את כל המשפחה למען השינוי במטרה לשפר את היחסים בבית וללכידות בני המשפחה.

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר

או התקשרו 24 שעות ביממה 050-830-8400

התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8400 לקבלת הצעות מחיר