תפריט נגישות

פולדרים

מהיום משווים מחירים של פולדרים בקלות ובנוחות.
ממלאים את הטופס הקצר או מתקשרים 24 שעות ביממה ל-050-830-8400 כדי להשוות בין חברות מובילות בתחום.

השוואת מחירי פולדרים


פולדרים הם תיקיות המכילות דפי מידע, חומר שיווקי, תרשימים ומדיה דיגיטאלית של החברה שלכם. פולדרים הם הדרך שלכם להציג את החברה או הגוף שאתם מייצגים בדרך מרשימה אל מול קהל הלקוחות.
 

פולדרים - יצירת תדמית טובה 

כאשר אתם מגיעים לפגישה עסקית או פרזנטציה תמיד חושב לתת ללקוחות שלכם משהו ביד. כמובן שאפשר להגיש להם חוברת מידע אך אם אתם רוצים להשפיע עליהם עוד לפני שפתחתם את הפה מומלץ להכין פולדרים מראש. פולדר בשונה מחוברת מעוצב גראפית. התוכן בו כתוב בצורה מעט שונה מחוברת, יותר ענייני, יותר ידידותי למשתמש ויותר מרשים. כל המטרה של פולדרים היא יצירת תדמית טובה אצל הלקוחות שלכם (גם אם הם רק לקוחות פוטנציאליים).
 

הדפסת פולדרים

הפקת פולדרים חייבת לעשות על ידי מקצוענים בלבד, לא כל בית דפוס מתמחה ב הכנת פולדרים ולכן חשוב לבחור בקפידה את החברה שתכים עבורכם פולדרים. האינטרנט הוא כלי מצוין למציאת החברה המושלמת, כל חברה שמכבדת את עצמה מחזיקה אתר שיווקי אשר מציג את היכולות של החברה ובנוסף תיק עבודות.
 
תיק העבודות הוא הדרך שלכם לבחון את המקצועיות של החברה בהכנת פולדרים. אם מצאתם עיצובים שעניינו אתכם מומלץ לגשת לפגישת ייעוץ על מנת לראות ולהרגיש את הפולדר במו ידיכם.
 
בכל חברה יש מעצב גראפי כך שאם המחיר בעייתי זכרו כי ניתן לייצר פולדרים דומים גם בחברה זולה יותר. הנושא החשוב ביותר שיש לציין הוא התוכן. כיום תפקידו של התוכן חשוב בצורה משמעותית. מה שתכתבו בפולדר שלכם יכול להיות ההבדל בין קהל לקוחות פוטנציאליים לפשיטת רגל. פולדרים הם התמצית השיווקית שלכם, הדרך להציג את החברה שלכם (בצורה מילולית וגראפית לקהל יעד ולכבוש אותו.
 
אם אתם מתקשים מעט בכתיבת הפולדר תוכלו להיעזר בשירות חברת קופירייטינג המתמחים בכתיבת תכנים ותכנים שיווקיים.

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר

או התקשרו 24 שעות ביממה 050-830-8400

התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8400 לקבלת הצעות מחיר