תפריט נגישות

שיר בהפתעה

מהיום משווים מחירים של שיר בהפתעה בקלות ובנוחות.
ממלאים את הטופס הקצר או מתקשרים 24 שעות ביממה ל-050-830-8400 כדי להשוות בין חברות מובילות בתחום.

השוואת מחירי שיר בהפתעה


מחפשים מתנה מקורית לחבר, חברה, אהוב או מישהו שחשוב לכם. שיר הפתעה יכול להיות בדיוק הדבר. פעם היה נהוג לשלוח מברק מזמר לאנשים או חברים אך כיום השירות השתכלל הרבה יותר. במקום לשלוח זמר אתם שרים בעצמכם את השירים.
חברה שלך מטורפת על אייל גולן? שב על הכסא באולפן ההקלטות המקצועי ושיר לה את השיר בביצוע שלך. רוצים להקדיש דואט פאנק של שנות ה 70 להוריכם? אין שום בעיה שיר שירות שיר בהפתעה יוכל לנגן עבורכם כל צליל או שיר ממש כמו בגרסה המקורית.
 

שיר בהפתעה, מתנה מושלמת

יש לכם "פחד במה" האמנים המקליטים שיר בהפתעה ישירו עבורכם, כתבו להם את המילים לשיר והם כבר ידאגו ללחן ולעיבוד המוזיקלי.
אם אתם אנשים יצירתיים ומעדיפים שלא לשיר גרסת כיסוי לשירים של אחרים תוכלו להלחין בעצמכם או לתת לצוות המקצועי של שיר בהפתעה להלחין את השיר עבורכם. המילים והלחן שלכם יהיו מתנה בלתי נשכחת לחבר או לאהובה שלכם.
 

רוצים יותר ? קבלו שיר בהפתעה + וידיאו קליפ

התחרות של היום מוציאה מחברות שיר בהפתעה את המיטב, אם שיר לא מספיק מרגש תוכלו להפיק ולככב בקליפ לבחירתכם. קליפ וידיאו מקצועי (כמעט כמו MTV J) בו תוכלו לרקוד להצחיק או לרגש את בחיר ליבכם או כל אדם אחר.
 
אז למה אתם מחכים, חפשו באינטרנט שיר בהפתעה והתחילו להשוות בין החברות השונות. חברות רבות מעלות לאתר האינטרנט שלהם דוגמאות ל שיר בהפתעה כגון שירים בביצוע לקוחות וקליפים.

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר

או התקשרו 24 שעות ביממה 050-830-8400

התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8400 לקבלת הצעות מחיר