תפריט נגישות

אימון ארגוני

מהיום משווים מחירים של אימון ארגוני בקלות ובנוחות.
ממלאים את הטופס הקצר או מתקשרים 24 שעות ביממה ל-050-830-8400 כדי להשוות בין מאמנים מובילים בתחום.

השוואת מחירים אימון ארגוני


מהו אימון ארגוני

לפני שננסה להבין מהו אימון ארגוני כדאי שנבין מהו אימון. אימון הוא אמצעי איתו אנו מגשימים מטרות ולחולל שינוי מעבר לצפוי בהסתמך על המציאות העכשווית, זאת אומרת שהאימון הוא העבודה על הפער שנוצר בין העתיד הרצוי להווה המצוי.
ההתמקדות בעת אימון היא בהצבת מטרות ברורות תוך מחויבות למען אותן מטרות, צמיחה והתפתחות תוך כדי שבירת שיאים אישיים של כל אחד ואחת השייכים לארגון.
אימון ארגוני הוא הקשר שונה של יחסים בעשייה וניהול והמיקוד הוא על האפשרויות הגלומות בעתיד הארגון.
 

מהי מטרת אימון ארגוני ?

תפקיד מאמן בעת אימון ארגוני הוא לאתר את האפשרויות העתידיות של הארגון ולסלול את הדרך אליהן תוך חשיבה מעמיקה על נקודת מבט אחרת.
אימון ארגוני לא עוסק בהקניית ידע אלא במחויבות עם אוריינטציה לפעולה, בהליך אימון זה טמון עיצוב עתיד הארגון והדרך להגשמתו.
כל ארגון יכול למצוא את נקודות החולשה שלו אך לא תמיד מציאתן מסייעת במתן פתרונות, מטרת אימון ארגוני היא למצוא את אותם פתרונות ולתת הכוונה לפעולה לקראת מימושן.
 

אימון ארגוני – מתי מנהל זקוק לו ?

אין הגדרה ממשית לזמן הנכון בו מנהל זקוק לאימון ארגוני אך אפשר לומר שכשקיימת מחויבות רחבת היקף והמנהל חש שהוא זקוק לסיוע חיצוני ונקודת מבט אחרת – אימון ארגוני יהיה לו לעזר רב.
כמו כן, אימון ארגוני מסייע רבות כשארגון עובר שינוי מהותי או מעוניין לעבור שינוי שכזה והוא מעוניין בהדרכה לגבי הערכות, התמודדות עם העובדים, התמודדות עם קשיים לאורך הדרך והחדרת מוטיבציה וגיבוש בעובדי הארגון כולו לגבי אותו שינוי.
 

כיצד אימון ארגוני משנה את התנהלות הארגון ?

במרבית המקרים אימון ארגוני הוא התבוננות פנימה אל הארגון, לפעמים מוצאים מנהלים כי העובדים בארגון אינם מסורים כלל למטרה ולפעמים הם מגלים כי הם מסורים מעל לציפיותיהם.
בעת הליך אימון ארגוני יכולים מנהלים לגלות כי הפער בינם ולבין מטרתם הוא גדול בהרבה משציפו ולפעמים הם מגלים שהוא קטן מכפי שציפו.
אימון ארגוני הוא מחויבות של הארגון כולו להירתם למען מטרה אחת, הליך זה דורש מכל המעורבים להרים את הכפפות ולהגשים יחד חזון.
מבט אל העתיד הוא שם המפתח בתחום זה, חותרים אל המטרה יחד ומתמודדים עם כל הקשיים בדרך כדי להגשים חזון עסקי.
 
אימון ארגוני – כשהארגון כולו נרתם יחד למען מטרה אחת.

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר

או התקשרו 24 שעות ביממה 050-830-8400

התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8400 לקבלת הצעות מחיר